Skip to main content

Współpraca z marką SWANS

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tuż przed rozpoczęciem sierpniowych obozów pływackich, nasz Klub otrzymał do testów od polskiego dystrybutora japońskiej marki SWANS kilkadziesiąt par najlepszych modeli startowych okularów pływackich tej firmy.

Zadaniem zawodników UKP Polonia Warszawa było przetestowanie wymienionego sprzętu oraz dokonanie jego oceny.

SWANS to światowa marka okularów sportowych japońskiego producenta optycznego o ponad stuletniej tradycji – Yamamoto Kogaku.

SWANS oferuje szeroki wybór szkieł oraz soczewek optycznych i okularów przeznaczonych do różnych dyscyplin sportowych, w tym pływania. Zostały one wykonane z bardzo bezpiecznych materiałów z ogromną dbałością o jakość.

Wśród produktów dla pływaków znajdują się okulary z powłoką w 100% lustrzaną zabezpieczoną przed zadrapaniem poprzez wtopienie jej między soczewki w technologii Mirror Insert Tech, soczewki z powłokami Premium Anti-fog o znacznie zwiększonej wydajności i żywotności, okulary z soczewkami fotochromowymi i polaryzującymi, jak również soczewki korekcyjne do pływania w różnych wybarwieniach.

Ocena testowanego sprzętu przez naszych zawodników wypadła nad wyraz dobrze. Otrzymaliśmy wiele zwrotnych opinii, w których podkreślano bardzo wysoką jakość wykonania, wygodę i doskonałe widzenie.

Wobec powyższego podjęliśmy wspólną decyzję o rozpoczęciu stałej współpracy z firmą SWANS. Współpraca obejmie wsparcie naszego Klubu w sprzęt sportowy (czepki, deski do pływania oraz okulary pływackie), a także pomoc finansową przy różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez nasz Klub.

Chcemy także poinformować Państwa, że pełną gamę oferowanego sprzętu można zobaczyć na stronie internetowej https://swanssport.pl, a wybrane modele czepków i okularów pływackich możecie Państwo obejrzeć i przymierzyć w naszym biurze UKP Polonia Warszawa znajdującym sie tuż przy pływalni na ulicy Konwiktorskiej 6.

Warto dodać, że Klub otrzymał specjalne ceny na sprzęt firmy SWANS, których nie otrzymacie Państwo w żadnym innym miejscu.

Liczymy na owocną współpracę firmy SWANS z UKP Polonia Warszawa w przyszłości.     

Pozdrawiamy
Zarząd UKP Polonia Warszawa

Film promocyjny SWANS